Дора – Мандрівниця у пошуках друзів

«Шукачів пригод багато,
Кожен день – це справжнє свято!»
Такими словами розпочалась квест – гра під назвою «Дора – Мандрівниця у пошуках друзів» у дошкільному навчальному закладі №3 «Теремок».
На дітей чекали перешкоди, цікаві завдання та пастки. На своєму шляху вони зустріли капітана Гака, який всіляко заважав юним мандрівникам. З кожним новим завданням діти здобували тематичні наліпки, які знадобилися їм наприкінці подорожі.
Діти та дорослі залишилися задоволеними, та отримали феєрверк позитивних вражень від проведеного заходу.
Кожен день – неповторний, яскравий та непередбачуваний.
Ось так весело, активно та цікаво проходить літнє оздоровлення наших допитливих дошкільнят.

Світлина від ДНЗ 3 "Теремок". Ð¡Ð²Ñ–тлина від ДНЗ 3 "Теремок". Ð¡Ð²Ñ–тлина від ДНЗ 3 "Теремок". Ð¡Ð²Ñ–тлина від ДНЗ 3 "Теремок". Ð¡Ð²Ñ–тлина від ДНЗ 3 "Теремок".Світлина від ДНЗ 3 "Теремок". Ð¡Ð²Ñ–тлина від ДНЗ 3 "Теремок". Ð¡Ð²Ñ–тлина від ДНЗ 3 "Теремок".   Ð¡Ð²Ñ–тлина від ДНЗ 3 "Теремок".