Матеріально-технічне забезпечення

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3 “Теремок” знаходиться у комунальній власності         Конотопської міської ради Сумської області. Основна будівля  збудована за типовим проектом у 1983 р. і  відповідає затвердженим технічним нормам і правилам, а також  санітарно – гігієнічним вимогам.

Загальна  площа земельної ділянки складає  1.162 га,   загальна  площа  будівлі – 2655.1 кв. м.

Заклад розрахований  на  205  місць. Станом  на 01.09.2021 р. списковий склад становить 300 дітей.

Земельна ділянка знаходиться    в центральній частині житлового мікрорайону міста і  має огорожу заввишки 1,6 м. Зелені насадження становлять 80 % загальної площі ділянки. В площу зелених насаджень враховуються квітники, газони, фруктові та декоративні  дерева, живоплоти, кущі.

Територія закладу має зовнішнє електричне освітлення.

Основна будівля дошкільного закладу двоповерхова, з груповими, спальними, роздягальними, туалетними кімнатами, які відповідають санітарним вимогам  утримання  приміщень. Групові приміщення для дітей раннього віку  та молодшого дошкільного віку знаходяться на першому поверсі, мають окремий вхід. Також на першому поверсі розташоване  групове приміщення для дітей  спеціалізованої групи,  яке має окремий вхід та облаштований пандусом та музична зала для проведення музичних занять, свят, розваг; кабінети вчителів – логопедів, кабінет практичного психолога, методичний кабінет та сестри медичної старшої .На   другому поверсі розташовані 3 середні, 3 старші, 2 логопедичні групи,  спортивна зала, яка обладнана для проведення  фізкультурних  занять, розваг  з дітьми,  кабінет для гурткової роботи

Заклад  має мережу централізованого постачання холодної води, електропостачання, теплопостачання.  Встановлено  лічильники для обліку використання холодної води, електроенергії, тепла. Всі мережі знаходяться в належному стані. Освітлення  приміщень відповідає гігієнічним вимогам.

Приміщення харчоблоку має окремий вхід. Облаштовані комори для зберігання  овочів і сухих продуктів харчування. Харчоблок  забезпечений необхідним  технологічним обладнання на 100%. Все обладнання знаходиться  в належному  робочому стані.

Пральня має окремий вхід. Матеріально – технічна база дошкільного закладу знаходиться у задовільному стані.

Заклад дошкільної освіти для організації освітньо-виховної роботи з дітьми. забезпечений сучасними технічними засобами: комп’ютерами, принтерами, ксероксом, сканером для роботи педагогічного персоналу; DVD, музичним центром та акустичною системою, магнітофонами, програвачами, проектором.

Відомості про кількісні та якісні показники матеріально-технічного забезпечення освітньої діяльності Конотопського дошкільного навчального закладу Конотопської міської ради

з/п

Найменування приміщень освітнього призначення і майданчиків(відповідно до нормативів матеріально-технічного забезпечення та санітарно- гігієнічних  вимог) Кількість приміщень, майданчиків (одиниць) Площа приміщення

м2