НОВИНИ

20 квітня 2018 року в ЗДО №3 “Теремок” відбулося засідання методичного обєднання вихователів старших груп закладів дошкільної освіти міста на тему “Використання квестової технології для розвитку логічного мислення дошкільників”. На засіданні були присутні головний спеціаліст відділу освіти Гуминська О.П., керівник МО вихователів старших груп вихователь-методист ЗДО №1 “Орлятко” Боженко Н.В. До уваги присутніх було запропановано виступ вихователя-методиста ЗДО №3 “Теремок” Зимовець Л.О. “Використання квестової технології для розвитку логічного мислення дошкільників”; заняття у формі квесту “Школа суперагентів” з дітьми старшої групи Б “Калинка”, яке провела вихователь Кравцова Т.І. З учасниками засідання проведено квест – гру “Лабіринт”   (Прасол І.О. –  учитель-логопед ЗДО № 3) та майстер – клас по виготовленню поробки з рушника “Сова – символ логіки та мудрості” (Сторожко Т.Г. – вихователь групи “Ягідка”. Захід пройшов в творчій, дружній атмосфері. Всі учасники отримали позитивні враження та поштовх до використаня іноваційних технологій у роботі з дошкільниками.