Навчаємось граючись.

Гра – це не лише розвага, але й потужний інструмент для вивчення мови. Гра створює позитивне емоційне середовище, де діти відчувають себе впевнено та вільно виражають свої думки та почуття.
Ігрова діяльність в логопедичній групі – не просто розвага, але і важливий інструмент для розвитку мовлення у дітей. Під час роботи з дітьми вчителі – логопеди ЗДО № 3 «Теремок» використовують ігри, спрямовані на розвиток конкретних мовленнєвих аспектів, таких як: фонематична свідомість, граматика та артикуляція. Це дозволяє налаштовувати ігровий процес для вирішення індивідуальних потреб кожної дитини.
Завдяки грі діти не лише вчаться мовленню, а й отримують задоволення від навчання, що сприяє позитивному відношенню до мови та комунікації взагалі.
На зображенні може бути: 2 людини та люди навчаються На зображенні може бути: 3 людини та дитина На зображенні може бути: 2 людини, дитяча іграшка та текст На зображенні може бути: 2 людини та дитяча іграшка На зображенні може бути: 1 особа, дитяча іграшка та текст