Територія обслуговування

Відповідно рішення виконавчого комітету Конотопської міської ради №141 від 26.06.2018р. «Про організацію обліку дітей шкільного віку у м.Конотоп та закріплення територій обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти» за ДНЗ № 3 «Теремок» закріплена територія обслуговування, до якої входять наступні вулиці міста: вул.  Лазаревського, вул. Островського,  вул. Короленка, вул. Г.Тхора до буд. № 33.

Дітей старшого дошкільного віку, які не відвідують дошкільні заклади і проживають по мікрорайону ДНЗ, та взагалі, не охоплені дошкільною освітою по мікрорайону ДНЗ №3 «Теремок» в 2020-2021 н. р.  немає. Батькам  дітей  раннього та  молодшого дошкільного віку, які проживають у мікрорайоні закладу і також не відвідують дошкільний заклад, запропоновано відвідувати консультативний центр «Матері і дитини», який функціонує в дитячому садочку. Крім цього, педагоги систематично здійснюють роз’яснювальну роботу серед батьків, громадськості щодо необхідності здобуття дітьми дошкільної освіти та можливості отримання її в різноманітних організаційних формах.