28.02.2023 – засідання педагогічної ради«Про дошкілля в сучасному освітньому просторі».

28  лютого   2023 рок   у відбулося засідання педагогічної ради на тему «Про дошкілля в сучасному освітньому просторі».

Порядок денний.

1.Про виконання рішень попередньої педради від 29.11.2022р.                             Директор (завідувач)                                                                                                                                                                            Литвиновська В.Ю.

2.Про впровадження дистанційних форм спілкування з батьками.                      Вихователь Макаренко Н.Д.

3.Про організацію дистанційної роботи з дітьми із порушенням мовлення      Вчитель-логопед Прасол І.О.        (здобутки,труднощі, недоліки).

4.Про особливості дистантної освіти для кожної вікової категорії дітей:           Вихователі Ігнаток С.О.,                   виклики, проблеми, здобутки.                                                                                         Грищенко Л.М., Черевко А.О.

5.Про порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників                    Директор (завідувач)                         (інформація).                                                                                                                         Литвиновська В.Ю.

6.Про порядок моніторингу  якості освіти та нові нормативні акти                    Вихователь-методист                        у сфері освіти.                                                                                                                         Зимовець Л.О.

7.Про стан самоосвіти  педагогів закладу.   (інформація  за результатами    Вихователь -методист                 перевірки).                                                                                                                               Зимовець Л.О.