День 3. День щастя

ДЕНЬ 3. День щастя

Щоб перебувати в злагоді з собою, людина має бути тим, ким вона хоже бути

План заходів на сьогодні (27.04)

1. Оранізовуємо акцію «Роби добро, будь щасливим!» для дітей та дорослих

Пропонуємо Вам сьогодні згадати не тільки власні добрі справи, а й людей з якими ви знайомі, яких ви любите та поважаєте. Можливо Ви довго не виходили на зв’язок або ж не спілкувалися.

Завдання на день: знайдіть хвилинку, щоб відкласти всі справи. Сядьте в затишному місці, зробіть глибокий, повільний вдих та видих, заплющити очі, якщо це комфортно для вас. Подумки пригадайте 5 осіб (дітей із групи та вихователів). За що ви можете бути їм вдячні? Намагайтесь конкретизувати якомога більше того, що ці люди зробили для вас або ким є у вашому житті. Сфокусуйтесь на позитивних моментах та подумки висловіть їм подяку. Спробуйте почати з фрази «Я тобі вдячний(а) за…».

1. Ми підготували для всіх учасників освітнього процесу корисні рекомендації “10 способів відвити рівновагу”, з якими вже сьогодні Ви можете ознайомитися та користуватися

Тривале перебування членів родини вдома потребує витримки та вміння ділити обмежений простір на всіх, а це лише в теорії має вигляд крутої розваги. Насправді ж неминучі конфлікти і втрата рівноваги.

Ловіть практичний спосіб заспокоїтися для себе та для дітей!

1. Повільно вдихни і видихни 10 разів
  2. Заведи іграшку-антистрес
  3. Поговори з тим, кому довіряєш
  4. Обніми того, кого любиш
  5. Заспівай пісню, що подобається
  6. Побудь наодинці
  7. Твори: малюй, вирізай і креатив, як хочеш
  8. Випусти пар – фізичні вправи та спорт тобі в помічники!
  9. Займись юлюбленою справою
  10. Погуляй, подихай свіжим повітрям

Пам’ятайте: “Добрі справи мають робитись без очікування чогось навзаєм