ГОРОД НА ПІДВІКОННІ

За вікном ще зима, а на підвіконнях ЗДО № 3 «Теремок» зазеленіли городи! Так, справжні городи, з грядками, де дбайливо посіяні насіння квасолі, гороху, кукурудзи, перців, огірків, які радують соковитими зеленими паростками.
Педагоги підійшли до цього процесу творчо і не просто висіяли насіння і посадили овочеві культури, а оформили його за різними темами. Тут на підвіконнях з’явився «Наш веселий город», «У бабусі на подвір’ї», «В гостях у фермера». Діти із задоволенням доглядають за рослинами.
Город на підвіконні в закладі дошкільної освіти сприяє розвитку допитливості і спостережливості в дітей, він допомагає краще пізнати життя рослин. Дана форма роботи дає можливість розширити уявлення дітей про рослини, як живі організми, про умови, необхідні для їх росту і розвитку, розвивати естетичні почуття, уміння радіти красі вирощуваних рослин та результатом своєї праці.
Немає опису світлини. На зображенні може бути: квітка На зображенні може бути: у приміщенні На зображенні може бути: у приміщенні На зображенні може бути: у приміщенні Немає опису світлини.