Ми атестуємось -колективні перегляди занять

27 лютого 2022 року у  ЗДО № 3 «Теремок» відбулися колективні перегляди занять. Своїм досвідом  роботи  з колегами ділилися вихователі Холодьон Н.О. та Третьякова О.А., які атестуються  у 2021-2022  навчальному році.

Присутні мали можливість переглянути  інтегроване заняття «Природу поважаємо і про себе дбаємо» (інтегрований підхід до формування еколого-доцільної поведінки у дітей ) в молодшій  групі  Б «Ягідка»,  яке підготувала вихователь «спеціаліст другої кваліфікаційної категорії» Третьякова О.А.

та заняття з використанням експериментально-дослідницької діяльності  «Про здоров’я дбаємо – віруси долаємо» в  молодшій групі В «Зірочка», яке провела вихователь  Холодьон Н.О.

На  заняттях дітям було цікаво, вони  були активні, показали гарні знання.

На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні На зображенні може бути: 7 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні На зображенні може бути: 9 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди сидять та у приміщенні Немає опису світлини. На зображенні може бути: 5 людей, піца та у приміщенні На зображенні може бути: 10 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди сидять та у приміщенні На зображенні може бути: 6 людей, дитина, люди стоять, люди сидять та у приміщенні На зображенні може бути: 3 людини, дитина та у приміщенні На зображенні може бути: 5 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *