Додаткові освітні послуги

З метою всебічного розвитку  вихованців та розкриття їх творчих здібностей у дошкільному закладі працюють гуртки:

• на платній основі за кошти батьків:

– гурток з англійської мови (керівник  Ярошик А.С., вартість -60 грн. на місяць);

– на безоплатній основі за інтересами та здібностями дітей:

«Дзвіночок» (розвиток вокальних здібностей, керівник – Яковченко О.В.);                                                                      « Бебі-йога» (керівник – інструктор з фізкультури   Желєзна В.В.);                                                                               «Юні художники»  (керівник Хабарова  Н.В.);                                                                                                                       «Подорож у країну казок» (драматизації, керівник – Скринник В.О.);                                                                      «Колобок» (тістопластики, керівник – Дяченко О.М.);                                                                                                           «Умілі ручки» (керівник –   Герасименко І.О.);                                                                                                        «Трансформер» (LEGOконструювання, керівник Прасол І.О.).

та бажанням дітей та батьків: гурток «З природою на ти» (керівники Сачугова Т.І., Мукоріз А.І.); «Подорожуємо світом природи» (керівники –    Коваленко В.Г., Черевко А.О.); «Юний читець» (керівники – Безлюдна Н.М., Кравцова Т.І.); «До джерел народних» (керівники – Ігнаток С.О., Сур Ю.Г.);

Планування гурткової роботи  здійснювалося на основі програм, які розроблені керівниками  гуртків. Гурток англійської мови – за  програмою  і  методичними   рекомендаціями   (заг. ред.- Низьковська О.В., авт.- Кулікова І.А., Шкваріна Т.М.)«Англійська мова для дітей дошкільного віку»; гурток з хореографії – «Дитяча хореографія»  (авт. – Шевчук А.С.);

Керівниками гуртків були складені плани роботи на рік, індивідуальні плани роботи з обдарованими дітьми. Вихователем-методистом Зимовець Л.О.  були зібрані матеріали, які стосуються проблеми обдарованості. Для педагогів та батьків протягом року були проведені консультації, тренінгові заняття, надані практичні рекомендації з даного питання

Конотопський  дошкільний навчальний заклад

(ясла- сад) №3 “Теремок

Конотопської міської ради Сумської області

м. Конотоп

29.09.2020                                                                                                                                                           №128

Про надання платних послуг                                                                                                                                 дошкільним навчальним закладом

Відповідно до частини 4 ст.61 Закону України «Про освіту», п.4. ст.23 Закону України «Про дошкільну освіту», ст.26 Закону України «Про позашкільну освіту», п.26 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003р. № 305,  постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності», наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23.07.2010 р. № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами», з метою розширення освітньої діяльності закладу, розвитку творчих здібностей дітей, їх фізичного розвитку та з урахуванням запитів батьків.

НАКАЗУЮ:

1. 1.  Розпочати надання додаткових освітніх послуг на 2020-2021 навчальний рік з 01.10.2020 року.
  2. 2. Надавати такі додаткові освітні послуги:                                                                                                                       – англійська мова (Ярошик А.С.);
  1. 3. Додаткові освітні послуги надавати в кімнаті для гуртків.
  2. Зимовець Л.О., вихователю-методисту:

4.1. Скласти списки дітей, які отримуватимуть платні послуги та сформувати відповідні групи до 30.09.2020р.

4.2. Скласти та подати на затвердження розклад занять до 30.09.2020р.

4.3. Ознайомити батьків із розкладом занять, програмами з надання освітніх послуг; вартістю, порядком та строком оплати, до 30.09.2020р.

4.4. Контролювати якість надання додаткових освітніх послуг під час занять.

4.5. Не допускати порушень в організації життєдіяльності дітей під час занять.

1. Вихователям груп, діти яких відвідують гуртки:

5.1. Забезпечувати безпеку дітей під час супроводу до місць отримання додаткових платних послуг.

5.2. Передавати дітей особисто педагогам, які надають платні послуги та приймати для повернення в групи.

1. Ковальовій Н.М., заступнику завідувача з господарства:

6.1. Провести педагогам, які надаватимуть додаткові платні послуги, інструктаж з питань безпеки життєдіяльності дітей, інструктаж з пожежної безпеки.

6.2. Забезпечувати утримання приміщень, в яких надаватимуть додаткові платні послуги відповідно до встановлених вимог.

6.3 Здійснювати облік надання платних послуг відповідно до чинного законодавства.

1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за с собою.                                                                      Директор(завідувач)                                                                            В. ЛИТВИНОВСЬКА