ДБАЄМО ПРО ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ ДОШКІЛЬНИКІВ. НОВЕ МЕНЮ (СІЧЕНЬ 2022 РОКУ)

З січня місяця  ЗДО № 3 «Теремок» впроваджує оновлене здорове, корисне та сбалансоване зимове меню, яке погоджене Держпродспоживслужбою.  В раціоні дітей збільшилася кількість овочів та фруктів, м’яса, риби, молочних продуктів, проте зменшилася кількість цукру , солі та вуглеводів.  З’явилися нові страви з незвичними назвами: гратен «Зебра», банош, нагетси курячі, полена, чахохбілі з куркою, але  в їх складі звичайні для нас інгредієнти. Вихователі пояснюють дітям з яких продуктів харчування приготовлена страва. Ми спостерігаємо чи смакують нові страви малюкам.

Проводимо роботу і з батьками  з даної проблеми. Пропонуємо готувати страви, які  готують кухарі у садочку відповідно меню.

Все нове впроваджувати складно, потрібен час та підтримка батьків вихованців. У нас спільна мета здорове та корисне харчування дітей.

.