Про проведення Міжнародної акції “16 днів проти насильства” в ЗДО

Мій улюблений світ без насильства
Без жорстокості, болю і зла
Де чудово заспівана пісня
Містить тільки хороші слова
Мій улюблений світ – це не казка
А реально щасливе життя
Бо звільнивши наш світ від насильства
Можна сміливо йти в майбуття🤗
Упродовж Міжнародної акції “16 днів проти насильства” вихованці нашого закладу змогли відвідати цікаві інтерактивні заняття на яких дізналися: що таке “насильство”, права та обов’язки дітей та як знайти шлях до порозуміння, уникнувши бійок та словесних образ. Також, ми вдячні батькам, які долучилися до виставки творчості та разом із дітками підготували гарні малюнки на тему “Мама, тато, я – дружня сім’я”.
На зображенні може бути: 13 людей, дитина, люди стоять, люди сидять та у приміщенні На зображенні може бути: 20 людей, дитина, люди стоять, люди сидять та у приміщенні На зображенні може бути: 11 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні На зображенні може бути: 19 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні На зображенні може бути: 3 людини, дитина та люди стоять