Про заклад. Органи управління закладу освіти

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3 «Теремок»  відкрив двері для своїх вихованців у 1983 році.  Сучасний, затишний дошкільний заклад  підпорядкований   тресту  «Конотопсільбуд» очолила     Хижняк Галина Іллівна. На той час у закладі було 14 вікових груп, які відвідувало 320 дітей; функціонували басейн, музична та спортивна зали,   фізіотерапевтичний кабінет.

З 1999 до 2003 року завідувачем  дошкільного закладу  була Бойко Валентина Олексіївна.

З  січня 2001 року ДНЗ № 3 «Теремок» переданий на баланс міського відділу освіти Конотопської міської ради. На той час у закладі функціонувало 6 груп: одна група для дітей раннього віку, дві логопедичних групи, решта – для дітей від 3 до 7 років.

З 2003 року по 2014 рік  дошкільний заклад очолювала   Швора Світлана Борисівна.  У січні 2014 році у дошкільному  закладі відбулася державна атестація закладу. За  результатами  атестації Конотопський  дошкільний  навчальний заклад

(ясла-садок) №3 «Теремок» визнано «Атестованим з відзнакою» з рівнем освітньої діяльності «Високий».

З січня 2015 року на посаду завідувача Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) № 3 «Теремок» призначена Литвиновська Вікторія Юріївна.

ДНЗ № 3 «Теремок» – це сучасний навчальний заклад, який забезпечує належні умови для реалізації дитиною свого природного потенціалу, сприяє гармонійному зростанню кожного вихованця.

На даний час у дошкільному закладі функціонує 14 груп: дві групи раннього віку, дві групи компенсуючого типу (логопедичні), одна спеціалізована група для дітей із ЗПР, решта – для дітей від трьох до шести (семи) років.

Кожна група дошкільного закладу – це комфорт і затишок, а найголовніше – це уміло створені умови для становлення та різнобічного розвитку особистості, забезпечення її фізичного та соціального здоров’я.

У 2016 році зроблено капітальний ремонт і відновлено роботу спортивної зали.

Для виховання та всебічного розвитку дошкільників у дошкільному закладі діють:

– музична   зала;

– спортивна зала;

– кабінет практичного психолога;

–  логопедичні кабінети.

З метою розвитку творчих здібностей та логічного мислення дошкільників у закладі працюють гуртки:

– англійської мови;                                    –  Дизайн-клас «Веселий дивосвіт»

– хореографічний;                                      –  «Дзвіночок» (вокальний);

– «Бебі-йога»;                                                  –  «Подорож у країну казок»

–  «Юні художники»;                               (драматизації);

– «Трансформер» (LEGO конструювання);  – «Умілі ручки»;

–  «Колобок» (тістопластики).

Педагогічний колектив ДНЗ приймає   участь у заходах, конкурсах, виставках, які проводяться серед дошкільних закладів міста.

2009 рік – ІІ місце у ІІІ етапі обласного  огляду-конкурсу «На кращий дитячий оздоровчий заклад»;

2012 рік – диплом у номінації   «За  оригінальність ландшафтного дизайну»

обласного етапу акції «У садочку як у віночку»;

2013 рік – ІІ місце у   конкурсі «Вихователь року-2013»;

2013 рік – ІІ місце у конкурсі «Вихователь року-2013» ;

2016 рік – І місце у обласному (ІІ етапі) фестивалю «Гармонія руху»;

2018 рік – ІІ місце у Всеукраїнському огляді – конкурсі на кращий стан фізичного виховання   в навчальних закладах України в номінації «Кращий дошкільний  навчальний заклад»;

2018 рік – І місце  у обласному (ІІ етапі) фестивалі-огляді фахової майстерності  педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля»  у 2018 році» у номінації «Гра – джерело розвитку дошкільників».

Органи управління закладу освіти