Школа і дитячий сад

Школа і дитячий сад – дві суміжних ланки в системі освіти. 12 квітня 2019 року для вихованців старших груп проведена екскурсія в ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (початкова ланка). Саме відвідування дошкільниками школи допомагає найбільш успішно почати їм своє навчання і зробити більш плавним і безболісним перехід в «нове життя”. Дошкільнята познайомилися з правилами внутрішнього розпорядку, приміщенням школи (хол першого та другого поверхів, їдальня, навчальний клас, спортивна зала).
Дошкільнята відвідали навчальні класи і з величезним задоволенням посиділи за шкільними партами, побули присутніми на уроці в першому класі, поспілкувалися з учнями та вчителем. Вихованці та педагоги ЗДО № 3 “Теремок” дуже вдячні заступнику директора ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Нещадимовій Світлані Андріївні за організації екскурсії.

Світлина від ДНЗ 3 "Теремок".