Тиждень безпеки дитини в ЗДО № 3 «Теремок»

З 16.10.2023 року по 20.10.2023 року в ЗДО № 3 «Теремок» проведено Тиждень безпеки дитини. Упродовж Тижня безпеки в усіх вікових групах проводилися тематичні заняття, вікторини, тренінги, інтерактивні ігри, розваги й інші форми роботи відповідно тем: «Природа-друг, природа-ворог», «Обережність не завадить» (формування у дітей безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях), «Школа екстремальних ситуацій «Увага всім!», «Про здоров’я треба дбати, про здоров’я треба знати», «День самостійної дитини» (один вдома, захисти себе сам).
Нова реальність, в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Тому значна увага упродовж тижня була приділена психологічній підтримці вихованців, знайомству та вмінню дошкільників розпізнавати вибухонебезпечні предмети, правилам поведінки з ними. З дітьми були проведені інтерактивні ігри, бесіди, дидактичні ігри, роз’яснювальна робота «Як поводитись при виявленні невідомих предметів», «Мінна безпека» тощо, створювалися різноманітні ситуації, які спонукали дітей самостійно приймати рішення.
Ми постійно дбаємо про безпеку своїх вихованців, формуємо знання та вміння берегти себе та своє здоров’я.
Тиждень безпеки дитини в ЗДО № 3 «Теремок»