Впроваджено батьківську плату за харчування дітей через банк

Шановні батьки!

Для спрощення обробки даних про платежі за харчування у нашому дитячому садочку та уникнення підстав для відволікання педагогічних працівників від виконання своїх безпосередніх обов’язків запроваджено безготівкову форму розрахунків через банківські установи.

Для зменшення вірогідності помилок, оперативного зарахування коштів на особовий рахунок, зменшення витрат на розрахунково-касове обслуговування рекомендуємо користуватись сервісами АТ КБ “ПриватБанк”:

·        Мобільний додаток; Для пошуку послуги просто проскануйте QR-код, наведений нижче, та керуйтеся інструкцією
·        Веб-сервіс www.privat24.ua; Для пошуку послуги введіть код отримувача платежу 02147902 та оберіть «Батьківську плату»
·        Термінали самообслуговування;
·        Платіжний онлайн-сервіс для сплати карткою будь-якого банку; Перейти за посиланням та ввести особовий рахунок з квитанції, далі – керуйтеся підказками сервісу
·        Каси відділень АТ КБ “ПриватБанк”. Передайте касиру роздруковану квитанцію для введення потрібних реквізитів

Увага! Якщо ви користуєтесь послугами інших сервісів, поштових та банківських відділень
, наголошуйте на необхідності точного та обов’язкового введення номеру особового рахунку та прізвища, імені, по-батькові дитини у опис призначення платежу для уникнення помилок при зарахуванні на особовий рахунок.

Дякуємо за розуміння!

Як швидко оплатити квитанцію через мобільний додаток

Відділ освіти Конотопської МР

за батьківську плату