Взаємодія з батьками

Взаємодія з батьками — це напрям діяльності дошкільного навчального закладу, який був і залишається одним з найважливіших та стратегічних.
Взаємодіяти з батьками як з однодумцями у справі виховання, розвитку й навчання дітей означає повноцінно забезпечувати процес гармонійного становлення особистості. Для цього необхідно змінити традиційні педагогічні підходи на результативніші, цікаві сучасним батькам. Згідно плану роботи закладу на 2018-2019 навчальний рік у групах раннього віку пройшли батьківські збори на тему “Важливість сенсорного розвитку дітей раннього віку” у формі засідання за “круглим столом” та майстер-класу по виготовленню посібників для розвитку дитини раннього віку із покидькового матеріалу. Збори пройшли в діловій, творчій атмосфері.

Світлина від ДНЗ 3 "Теремок".