Здоров”я та фізичний розвиток в літній період

Одне із головних завдань в літній оздоровчий період – в повній мірі використати для зміцнення здоров’я та фізичного розвитку дітей умови літнього часу та запобігти можливій небезпеці. Це завдання успішно вирішується спільними зусиллями працівниками ЗДО та батьками.
В літній оздоровчий період особливого значення набуває робота з фізичного виховання. В ці дні діти надзвичайно рухливі та життєрадісні. Весь час вони проводять на свіжому повітрі. Краса природи, тепло, чисте та свіже повітря, наповнене пахощами рослин, збагачена вітамінами різноманітна їжа – все це має позитивний вплив на дитячий організм.
На зображенні може бути: дитина, стоїть та на відкритому повітрі На зображенні може бути: одна або кілька осіб та на відкритому повітрі На зображенні може бути: дитина та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять та на відкритому повітрі