Додаткові освітні послуги

З метою всебічного розвитку  вихованців та розкриття їх творчих здібностей у дошкільному закладі працюють гуртки:

• на платній основі за кошти батьків:

– гурток з англійської мови (керівник  Третьякова Д.С., вартість – 85 грн. на місяць);

– на безоплатній основі за інтересами та здібностями дітей:

«Дзвіночок» (розвиток вокальних здібностей, керівник – Яковченко О.В.);                                                                      « Бебі-йога» (керівник – інструктор з фізкультури   Желєзна В.В.);                                                                               «Юні художники»  (керівник Хабарова  Н.В.);                                                                                                                       «Подорож у країну казок» (драматизації, керівник – Скринник В.О.);                                                                      «Колобок» (тістопластики, керівник – Дяченко О.М.);                                                                                                           «Умілі ручки» (керівник –   Герасименко І.О.);                                                                                                        «Трансформер» (LEGOконструювання, керівник Прасол І.О.).

та бажанням дітей та батьків: гурток «З природою на ти» (керівники Сачугова Т.І., Мукоріз А.І.); «Подорожуємо світом природи» (керівники –    Коваленко В.Г., Черевко А.О.); «Юний читець» (керівники – Безлюдна Н.М., Кравцова Т.І.); «До джерел народних» (керівники – Ігнаток С.О., Сур Ю.Г.);

Планування гурткової роботи  здійснюється на основі програм, які розроблені керівниками  гуртків. Гурток англійської мови – за  програмою  «Англійська мова” для дітей старшого дошкільного віку (авт.- Третьякова Д.С., керівник гуртка англійської мови, схвалено на засіданні педагогічної ради ДНЗ № 3 “Теремок”протокол  № 1 від 31.08.2001)

Керівниками гуртків були складені плани роботи на рік, індивідуальні плани роботи з обдарованими дітьми. Вихователем-методистом Зимовець Л.О.  були зібрані матеріали, які стосуються проблеми обдарованості. Для педагогів та батьків протягом року були проведені консультації, тренінгові заняття, надані практичні рекомендації з даного питання

НАКАЗ

15.09.2021                                                                     м. Конотоп                                                                         №132

Про надання платних послуг                                                                                                                     дошкільним навчальним закладом

Відповідно до частини 4 ст.61 Закону України «Про освіту», п.4. ст.23 Закону України «Про дошкільну освіту», ст.26 Закону України «Про позашкільну освіту», п.26 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003р. № 305,  постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності», наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23.07.2010 р. № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами», з метою розширення освітньої діяльності закладу, розвитку творчих здібностей дітей, їх фізичного розвитку та з урахуванням запитів батьків.

НАКАЗУЮ:

1. 1.  Розпочати надання додаткових освітніх послуг на 2021-2022 навчальний рік з 20.09.2021 року.
  2. 2. Надавати такі додаткові освітні послуги:

– англійська мова (Третьякова Д.С.);

1. 3. Додаткові освітні послуги надавати в кімнаті для гуртків.
  2. Зимовець Л.О., вихователю-методисту:

4.1. Скласти списки дітей, які отримуватимуть платні послуги та сформувати відповідні групи до 17.09.2021р.

4.2. Скласти та подати на затвердження розклад занять до 17.09.2021р.

4.3. Ознайомити батьків із розкладом занять, програмами з надання освітніх послуг; вартістю, порядком та строком оплати до 17.09.2021р.

4.4. Контролювати якість надання додаткових освітніх послуг під час занять.

4.5. Не допускати порушень в організації життєдіяльності дітей під час занять.

1. Вихователям груп, діти яких відвідують гуртки:

5.1. Забезпечувати безпеку дітей під час супроводу до місць отримання додаткових платних послуг.

5.2. Передавати дітей особисто педагогам, які надають платні послуги та приймати для повернення в групи.

1. Ковальовій Н.М., заступнику завідувача з господарства:

6.1. Провести педагогам, які надаватимуть додаткові платні послуги, інструктаж з питань безпеки життєдіяльності дітей, інструктаж з пожежної безпеки.

6.2. Забезпечувати утримання приміщень, в яких надаватимуть додаткові платні послуги відповідно до встановлених вимог.

6.3 Здійснювати облік надання платних послуг відповідно до чинного законодавства.

1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор(завідувач)                                                                                        В. ЛИТВИНОВСЬКА