Дні сталої енергії в ЗДО № 3 “Теремок”

З 26.09.2022 по 30 09.2022  на виконання листа управління освіти Конотопської міської ради Сумської області  від  22.09.2022  №  01-14/ 760   «Про проведення Днів сталої енергії 2022» у  ЗДО №3 «Теремок»   були  розроблені  заходи   Днів сталої енергії.

Мета  – організація роз’яснювальної роботи з питань енергозбереження, раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів серед  дітей,  батьків та співробітників закладу.

У рамках  Днів сталої енергії з дітьми проведені цікаві тематичні заняття,   бесіди  на тему: «Правила збереження енергоресурсів»,  «Земля наш дім. Бережімо його!», «Сам удома», «Струм на службі у людини», «Як уникнути неприємностей» дидактичні ігри, спостереження з дошкільниками.

Жвавий інтерес до проблеми проявили діти старшої групи під час проведення тематичної вікторини «Як зберегти тепло в оселі», в ході якої   діти вибудовували проєкт  по створенню  умов для збереження тепла у будинках взимку. Як підсумок проведена виставка дитячих малюнків на тему  «Збережемо енергію разом».

Упродовж тижня малята мали можливість переглянути мультфільми   із серії «Збережемо природу», «Мультик про електрику»,  «Фіксікі. Коротке замикання», після перегляду яких закріпили знання бережного відношення до енергоресурсів та  правильного поводження з електроприладами.

Вихователі у соціальній мережі Viber у групах батьків надавали рекомендації, консультації на тему «Збереження енергоресурсів вдома».