МОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

МОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Організація освітнього процесу з дітьми в дошкільному навчальному закладі здійснюється державною українською мовою. Навчання дітей української мови ґрунтується  на особистісному підході до оволодіння мовою. Адміністрацією, вихователями дошкільного закладу створені належні умови для організації роботи з розвитку українського мовлення дітей:

  • зібрано і систематизовано необхідний демонстраційний та роздатковий матеріал;
  • виготовлені різноманітні дидактичні ігри;
  • у кожній групі є народознавчі куточки, куточки самостійної художньої діяльності, в яких зібрані матеріали для розвитку мовно-художньої діяльності дітей.

Традиційним стало виховання  у дітей на заняттях сталого інтересу та позитивного ставлення до української мови, творів українських класиків та сучасних поетів і письменників, фольклору, творів образотворчого мистецтва, виховання  національної культури, формування інтелекту, а також розвиток повноцінних мовленнєвих здібностей дитини в процесі розв’язання    нею  життєвих проблем ( побутових, духовних), формування вмінь вирішувати їх засобами мови.  Крім мовленнєвих занять, вихователі щодня читають дошкільникам твори українських письменників, показують відео та діафільми, прослуховують з ними платівки, проводять народні хороводні українські ігри, свята та розваги на народознавчому матеріалі. Саме таке систематичне навчання допомагає прилучити до української мови дітей ще до школи.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *