Щедрий вечір, добрий вечір

13 січня вихованці  ЗДО № 3″Теремок” проведено розвагу “Щедрий вечір, добрий вечір” з вихованцями старшого дошкільного віку. Ось і настали чарівні часи Щедрого вечора на рідній українській землі.
У цей день, за традицією, хлопці й дівчата ходять від хати до хати, щедруючи, бажаючи господарям щедрого вечора, доброго здоров’я та добробуту у Новому році. Щедрування супроводжується музикою, танцями, побажаннями з обрядовою Козою, Циганом та Лікарем.
Вихованці ДНЗ № 3 «Теремок» завжди підтримують українські звичаї та обряди. Дітлахи, разом з     музичними керівниками радісно і весело щедрували, як годиться – і в садочку біля новорічної ялиночки   і  групових приміщеннях закладу . «Нині веселе і радісне свято, українські діти прийшли вас вітати!» – виспівували дошкільнята, пританцьовуючи та весело граючи на музичних інструментах.
Дзвінкоголосо звучало – «Щедрик, щедрик, щедрівочка! До вас наша мандрівочка. Сієм, сієм, засіваєм, з Новим роком вас вітаємо! На той Новий рік, щоб ліпше вродило, ніж торік!».
Дітлахи у національних костюмах співали щедрівок,  бажаючи всім господарям цього зимового морозного дня здоров’я, достатку й усіляких гараздів.
Хай сіється, родиться, добром повернеться в кожній хаті Рік Новий!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *