#Завжди Поруч

#Завжди Поруч
Продовжуємо реалізовувати проєкт “Завжди поруч”. Сьогодні на ранковій зустрічі “Граючи перемагаємо стрес” ми разом із колегами навчались налаштовуватися на роботу та розслаблятися. Гра-медитація “Дерево” допомогла виявити сильні та слабкі місця кожного, зрозуміти, потреби та відчути свою стресостійкість завдяки об’єднанню тілесних та образних фантазій. Під час рухливої гри “Метелики”, “Слідкуй за мною”, “Передай рух” ми змогли підзарядитися енергією від взаємодії один з одним.
Наприкінці зустрічі, практичний психолог закладу Вікторія Сергіївна ознайомила колег із технікою “Колесо вдячності”, роздала корисні нотатники “Цей тиждень”, які допоможуть здійснити рефлексію робочих буднів та скласти план на майбутній тиждень, а головне, навчать бачити у своєму житті позитивні моменти та дякувати людям (близьким, друзям, колегам…) за те, що вони ПОРУЧ у важкі часи.
 На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні На зображенні може бути: 8 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *