Звіт про проведені заходи в межах Дня толерантності в ДНЗ № 3 “Теремок”

З 14 по 17 листопада у нашому закладі освіти практичним психологом Севрюк Вікторією Сергіївною були проведені цікаві та корисні заняття до Дня толерантності спрямовані на виховання доброти та милосердя у дитячих колективах. Діти молодших, середніх та старших груп взяли участь в інтерактивному занятті “Милосердя і співчуття”, тренінгові емоційної стійкості “Візьми себе в руки” та розвивальному занятті “Чарівний світ емоцій”. Вихованці із задоволнням долучились до акції “Всі ми різні, але ми разом” та створили “Квітку толерантності”, “Дерево толерантності” й “Планету толерантності” як символ  єдності та дружби. Також, наші вихователі отримал корисні пам’ятки “Толерантість як складова соціальної компететності дошкільника” з іграми та вправами, що навчають дітей з повагою та прийняттям ставитись до інших.